Hakkımızda

İlk olarak 2012 senesinde İzmir’in Alsancak semtinde, Gazi Kadınlar Sokağında gece hayatına start verdi Tren. Zamanla Türkiye’de adını duyurarak son derece başarılı bir ivme sergiledi ve; Muğla,Denizli,Didim,Kuşadası,Alaçatı Port, Ayayorgi,Tren Otel,Ankara Tren şubelerini açtıktan sonra 16 Aralık tarihinde de İzmir Bostanlı iskelesi üzerinde,deniz manzaralı Tren Resto_Bar açıldı.
Ocak ayı içerisinde de Bursa ve Adana şubelerini açmak üzere hazırlıklar yapılmakta olan Tren ekibi, Bostanlı Şubelerinde farklı bir konsept tercih ederek; şöminelerinden yayılan sıcacık huzurlu atmosfer eşliğinde, 250 kişilik oturma kapasiteli – 800 kişiyi aynı anda club saatlerinde ağırlayabilme özelliğine sahip olup,gündüz ve akşam Dünya Mutfağından oluşan birbirinden farklı lezzetlerin bulunabileceği,keyifli müzikleriyle hem restaurant hem de club dilimlerinde eğlencenin en kaliteli halini misafirlerine sunabilmek en önemli hedefidir Tren Resto-Barın.

Şimdiden İzmir’in önemli şirketlerinin özel yemeklerinde misafirlerini ağırlayabidikleri,düğün,nişan,doğumgünü davetlerini gerçekleştirebilecekleri şık dekoruyla,profesyonel ekibiyle İzmir’lilere en doğru adres olmaktadır.

Cemiyet hayatının önemli kişilerinin en uğrak yeri olmaya başlayan Tren Resto-bar; haftanın 7 günü – 7 gecesi hem restaurant,hem club olarak hizmet vererek, İzmir’lilerin senelerdir “şık bir Restraurant yok ki İzmir’de” “ İzmir’de haftaiçi gidecek yer yok ki!” diye serzenişte bulunmalarını tamamen iptal edebilecek muhteşem konseptiyle yaz kış açık olacarak hizmet verecektir.
Denizin üzerinde İzmir körfezi manzarasıyla İzmir’de denenmemiş tüm kaliteli eğlence anlayışını müşterilerine sunmayı hedeflerken,Türkiye’nin ve Dünyanın başarılı Dj.lerinin müzikleriyle çeşitli etkinlikler düzenleyerek cemiyet hayatı ve gençliğin en doğru adresi olmayı hedeflemektedi.

Yaz sezonunda yine Çeşme’nin vazgeçilmezi Tren Alaçatı Port ve Tren Ayayorgi beach club ile sezonun en iyisi olmaya devam edecek olan Tren Resto-Bar; güleryüzlü ekibi ve işletmecileriyle her geçen gün şubelerini çoğaltmaya devam ederek,Tren Markasını her geçen yıl daha da yukarıya
taşımaya devam edecektir.

Adres: Bostanlı Vapur İskelesi üstü
Rezervasyon: 0532 111 87 36